• Ново
SAMSUNG Galaxy Tab 8.0-инчен Android Таблет 64GB Wi-Fi Лесни Голем Екран Чувствуваат Камера долготрајна Батерија, Црна

SAMSUNG Galaxy Tab 8.0-инчен Android Таблет 64GB Wi-Fi Лесни Голем Екран Чувствуваат Камера долготрајна Батерија, Црна

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Изграден За Вашите Омилени : 8-Инчен Екран Immerses Сте Во Содржината, И Двоен Јазик Испорача Пространа Опкружувачки Звук.Соба За Сè : Чувајте ги Сите Вашата Омилена Музика, Фотографии Или Видео клипови, Благодарение На 64 Gb На вградената Меморија И 512 Gb На Проширување Складирање.Голем екран се чувствуваат.Со долга-трајни 13 часа траење на батеријата и проширување на меморијата, Galaxy Tab 8.Дури и откако игри во текот на целиот ден, таму сеуште има доволно моќ да го фатите вашиот мора да се види ТВ емисии во вечерните часови.0-инчен е изграден за да се држи чекор со вас.Елегантни и моќни, новиот Samsung Galaxy Tab 8. 1 Battery живот може да варира во зависност од мрежата на животната средина, користење на обрасци и други фактори.Кога-Подготвени Батерија : Пребарувате, Да Се Види Или Продавница За До 13 Часа За Целосно Полнење.Минимална Рамки, Максимална Преглед : Имаат Повеќе Простор за Да ја Видите Вашата Омилена Содржина Со Лесен Таблет Кој Е Лесен За Користење Околу Куќата Или Во движење.Со micro SD картичка (се продава одделно).

За производот

Слични предлози