• Ново
Супер Елегантен, Тешки Служат Лажица 3 Pc Сет. Нерѓосувачки Челик Дупчиња Лажици да им Служи на Тестенини и Зеленчук. Најдобри Flatware за Бифе и Семејството Стил Јадење,

Супер Елегантен, Тешки Служат Лажица 3 Pc Сет. Нерѓосувачки Челик Дупчиња Лажици да им Служи на Тестенини и Зеленчук. Најдобри

DEN 436.80
Износ
Во продавницата.

Она што е во кутијата?Ќе добиете три (3) готвач-квалитет, од нерѓосувачки челик дупчиња служат лажици, секој мерење 9 инчи.НАШИТЕ КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН СЕ ВКЛОПУВА ВО СЕКОЈ ЕНТЕРИЕР.Нашите лажици се внимателно дизајниран за удобно и стабилна grip These лажици се бројат и избалансирано за лесна и удобно користење.

За производот

Слични предлози