• Ново
Calc Што Подоцна Се Фати Калкулатор Смешно Хумор Сатен Хром Позлатен Метални Пари Клип

Calc Што Подоцна Се Фати Калкулатор Смешно Хумор Сатен Хром Позлатен Метални Пари Клип

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Метал.ЗАБАВА & ФУНКЦИОНАЛНА : За брз и лесен пристап до вашите пари се постигне за нашите смола-на врвот пари клип.Едноставно поклопецот на вашите сметки и лизгајте ги под парите клипот до треба брзи пари.Оваа корисна клип исто така двојки како погодно место за да се одржи бизнис картички.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Нашата шарки пролет клип е направена од огледало и сатен хром-позлатен лим со сјајни смола-на врвот избрана дизајн прикажани.Круг шарм мерки 0.6" (16 mm) во должина.На клиповите се околу 2.3" (5.8 cm) x 1.1" (2.8 cm) во големина.МНОГУ намени : Во прилог на декорирање на вашиот омилен патент, нашата забава и функционална шарм е одличен начин за да ги означите подароци, се создаде незаборавни goodie кеси, или да додадете личен допир на друго што може да користите малку љубов.LCT Креативни.Лиценца b Creative.На Графика и Повеќе информации за производот.За Производот : Оваа супер издржлив пари клип е совршен додаток за да се одржи вашите сметки заедно при додавање доза на свежина!На шарки пролет клип е украсен со смола-на врвот дизајн како што е прикажано.Парите клип е направен од огледало и сатен хром-позлатен лим.На клиповите се околу 2.3" (5.8 cm) x 1.1" (2.8 cm) во големина. ⁣ ⁣За Дизајн : LCT Креативни.Лиценца b Creative.

За производот

Слични предлози