• Ново
01 Рефлексивни Работи Опрема, Удобно Рефлексивни Armband Лесни Лесен за Употреба Прилагодливи за Ноќно Пешачење возење Велосипед и Трчање

01 Рефлексивни Работи Опрема, Удобно Рефлексивни Armband Лесни Лесен за Употреба Прилагодливи за Ноќно Пешачење возење

DEN 852.00
Износ
Во продавницата.

Прилагодливи ремени може да се прилагоди на речиси секоја рака големина која овозможува тоа можат да бидат врзани на грбот, зглобовите, телиња, или секаде каде што ви се допаѓа.Лесен и удобен за носење, нема да предизвика tangles дури и ако тоа е директно во прилог на кожа, нема да се ограничи вашиот движење.Бесплатни префрлување на 3‑ниво на осветлување режим, трепка брзо, бавно да трепка, и постојано светлосен режим.0 in Wristband Обемот : Прибл.

За производот

Слични предлози