• Ново
[2pc] 3 во 1 RFID Блокирање на Метална Плоча Телефон Картичка Паричник - Двојно се Обезбеди Џеб - Месеци да Магнети -Авто Лепило Кредитна Картичка Носителот Телефон Парич?

[2pc] 3 во 1 RFID Блокирање на Метална Плоча Телефон Картичка Паричник - Двојно се Обезбеди Џеб - Месеци да Магнети -Авто

DEN 287.76
Износ
Во продавницата.

Или се користи како тајна џеб во лична шкафче, ракавица кутија организаторот за паркинг картички или готовина, или дури и како скриена преграда за вашата спортска торба.ИЗГРАДИ-ВО ПРАВОАГОЛНА МЕТАЛНИ ПЛОЧКИ - Ова телефон картичка паричници изгради-во правоаголна метална плоча во предниот пакет да се закачите на уредот на магнет месеци, така што тоа може да биде Картичка Паричникот & Магнетни Телефон Автомобил Планината Носителот на лулка.Отстрани СМАРТ Блокирање Телефон Картичка Паричникот пред користење на безжичен полнач.Им даде на вашите картички,вредни податоци и идентитет ЦЕЛОСНА заштита не се украдени од страна на електронските ги собереш џебови или хакери.Нашиот објект Изграден во 2* Слоеви RFID-блокирање материјал во предниот и задниот поклопец.Даде вашата приватност ЦЕЛОСНА заштита не се украдени од страна на електронските pickpockets или хакери.Тоа нема да губат силата поради џеб топлина, светлина, влага или пот, и тоа нема да остави леплива остатоци ако изберете да ја преместите.УНИКАТЕН двострани RFID БЛОКИРАЊЕ на БЕЗБЕДЕН ДИЗАЈН -WUOJI Ултра-тенок Само Лепило Кредитна Картичка Паричници се опремени со Напредна RFID БЕЗБЕДНА Технологија.Вграден-во 2* Слоеви RFID-блокирање материјал во предниот и задниот поклопец.Мултифункционален - Не само одржување на безбедноста на вашите картички.На WUOJI wallet (ПАРИЧНИК) може да биде џеб во вашиот автомобил、салата шкафче или на фрижидерот.Треба дополнителен џеб?.Овој телефон картичка паричници изгради-во правоаголна метална плоча во предниот пакет да се закачите на уредот на магнет месеци, така што тоа може да биде Картичка Паричникот & Магнетни Телефон Автомобил Планината Носителот на лулка.

За производот

Слични предлози