• Ново
LSKYTOP Вештачки Жито Уши Грабеж 17.5,да Падне Грабеж со Падот ја Напушти и Цвеќе за денот на Благодарноста Падне ноќта на Вештерките Декорации

LSKYTOP Вештачки Жито Уши Грабеж 17.5,да Падне Грабеж со Падот ја Напушти и Цвеќе за денот на Благодарноста Падне ноќта

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Карактеристики -Ова 17.Тоа е совршена декорација за вашиот дом во сезона Есен/ноќта на Вештерките/Благодарноста - Широко се користи флорални венец,може да се користи во затворен и отворен, виси венец на стакло предни врати, камин, или градина, жива венец,одлична декорација дури и во годината - Вештачки цвеќиња венец, заштита од боја исчезнува, се задржи свежа и долго време трајна боја, нема посебни одржување е потребно - Производ на Грижа : Нежно се тресат прашина надвор, и користете мека место чисти со мека крпа само.без одржување за да останат на своите Светли бои,да Додавате празник шарм на било кој ѕид во вашиот дом со оваа Есен ја напушти памук венец.Екранот на отворено подалеку од директна дожд и интензивна светлина за најдобри долговечност Детали за Производот - Венец Тип : Вештачка Боја и големина на : Падот боја,17.【Уникатен Дизајн】Падне грабеж е рачно изработени со вештачки еукалиптус ја напушти,equisite Пченица уши,Светилка Уво,убава есен боја венец светла до вашиот дом.Производот може да брод компресирани - Primping на филијали или листови може да се потребни за да одговара на сликата покажана.5 nch рачно изработени есенска декорација карактеристики гранка база исечените со Пченица ушите и Светилка за Уво,еукалиптус ја напушти.5 инчен - Локација : Внатрешна,надворешна,пред вратата,кујна прозорец, ѕид, windows, shudders,ќебе скалила итн. 【Грабеж Големини】Жетвата грабеж 17. 【Прилагодливи Гранките】 На бери гранките се направени на флексибилни жица која се обвиткани со кафена хартија, лесно да се прилагоди на совршена форма.

За производот

Слични предлози