• Ново
Leben Преносни Пешачење Половината Пакет Сокол Патна Торба Торбичка Половината Џеб

Leben Преносни Пешачење Половината Пакет Сокол Патна Торба Торбичка Половината Џеб

DEN 167.76
Износ
Во продавницата.

Материјали : Најлон, поставата : Полиестер,Големина : 15x25x6cm,Половината Рака : 120cm.Унисекс Отворено Патување половината пакети,Лесни,Издржливи,Вода-доказ. 1 Патент главната преграда. 1 Патент преден џеб,1 Патент во задниот џеб.Удобно да се Носат со Прилагодливи Половината Појас,Растеглив рака со тока дизајн.Оваа половината торба има повеќе прегради, така што лесно може да се одржи вашата essentials телефони, клучеви, паричник и камера. -Мажите Женска Отворено Патување Пешачење Спортски Половината Пакети Сокол Торба -Состојба : 100% Сосема нов -Ова Работи Половината Торба е совршен за активности на отворено како што се Патување Пешачење Кампување Велосипедизам Одење Џогирање риболов.Добро организирана асистент за вашата секојдневна употреба. - Прилагодлив половината рака-Растеглив рака со тока дизајн -Компактна големина со голем капацитет -Одлично за вршење на вашите мали нешта, како што се телефон, СТРУЈА, факелот и други мали брзини во текот на активности на отворено Пакет, Вклучувајќи : 1 x Патување Половината Торба.

За производот

Слични предлози