• Ново
Aenllosi Складирање тежок Случај Замена за Браун Серија 5 5020s/5050cs Електрични Хлапак

Aenllosi Складирање тежок Случај Замена за Браун Серија 5 5020s/5050cs Електрични Хлапак

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Aenllosi Складирање тежок Случај замена за Браун Серија 5 5020s/5 5050cs/ 6 6020s /7 7020s Електрични Хлапак.Карактеристики : Случај е направен од врвен квалитет, трајни ЕВА, кршете отпорни, анти-шок, водоотпорен материјал обезбедува соодветна заштита од удари, гребнатини и нота.Со Внатрешната мрежа џеб може да се сместат други додатоци на својата погодност.Надворешни димензии : 7.48*5.1*2.35 инч, тежина : 200g, материјал : ЕВА.за продажба е случај само, уред и додатоци не се вклучени.Aenllosi Складирање тежок Случај замена за Браун Серија 5 5020s/5 5050cs/ 6 6020s /7 7020s Електрични Хлапак.

За производот

Слични предлози