• Ново
NCAA Clemson University Sterling Silver Шепа Шарм

NCAA Clemson University Sterling Silver Шепа Шарм

DEN 2332.80
Износ
Во продавницата.

сребро. 0.925 фунта сребро, 5/8 Инчи.Полиран и текстура заврши.Официјално лиценцирани.Спакуван во сомот подарок кутија.Направен во САД.Експрес вашиот тим гордост со накит од Logo Art. 5/8" големина на лого во .925 фунта сребро.Прецизни детали на ова лого е заробен во скапи метални калапи, екипа на благородни метали и рака завршено.Сите Logo Art фунта сребрени приврзоци се родиум галвански да се обезбеди убава траен заврши.На бејл на врвот на pendant се вклопува до 3.5 мм синџир.Покаже гордост во вашиот тим со Logo Art парична казна квалитет лого накит, нудејќи спомени и keepsakes кои траат цел живот.Logo Art - поделба на Herff Џонс, Inc.произведува парична казна квалитет накит, часовници и додатоци за страствен љубител на спортот.За 90 години, Herff Џонс е обезбедување на квалитет признавање производи кои служат како се негува mementos и симболи на остварување во прославувањето на некои од животот најважните настани.

За производот

Слични предлози