• Ново
Crimped Жица Тркала Жица Четка, 6, 1 W

Crimped Жица Тркала Жица Четка, 6, 1 W

DEN 5492.16
Износ
Во продавницата.

Цена За : Секој Објект : Жица Тркала Четка Пополни Материјал : Бронзени Монтажа Тип : Арбор Дупка Жица Кол. : 0.014" Наежвам Тип : Crimped Жица Се Соочуваат Со Ширина : 1" Арбор Дупка : 1/2" Четка Кол. : 6" Макс.ВРТЕЖИ во минута : 6000 Земја на Потекло (предмет на промена) : сад. 'Жица Тркала Четка, Монтажа Тип Арбор Дупка, Арбор Дупка Во 1/2., Четка Кол. 6 In., Жица Кол. 0.014 Во., Max.6000 ВРТЕЖИ во минута, Пополнете Материјал Бронза, Наежвам Тип Crimped Жица, се Соочуваат со Ширина 1 In., За Користење Со Мал Агол Брусилки'.

За производот

Слични предлози