• Ново
Blackhawk Со Прото 40132 12-Точка Вози Приклучок, 1/2-Инчен

Blackhawk Со Прото 40132 12-Точка Вози Приклучок, 1/2-Инчен

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Тоа е Blackhawk со Прото 3/4" Вози Продолжување 16".Тоа е 1" долго.Тоа е 12 Точка штекер.Тоа му припаѓа на рака алатки категорија.Тоа е Blackhawk со Прото 3/4" Вози Продолжување 16".Тоа е 1" долго.Тоа е 12 Точка штекер.Тоа му припаѓа на рака алатки категорија.

За производот

Слични предлози