• Ново
Валентин Tablecover

Валентин Tablecover

DEN 167.76
Износ
Во продавницата.

Валентин Пластична Маса Крпа.Пластични Tablecloth мерки 54" x 72".Добиете порака среќаваме со оваа шарени пластични tablecloth дека сака секој еден "Среќен Денот на Вљубените".Со прилично розова и црвена срца, ова Tableclothing ќе ја заврши својата сакана партија украси. 6 ft.x 54" Продавница нашата целосна селекција на маса ги опфаќа онлајн.

За производот

Слични предлози