• Ново
АНТИЧКИТЕ ТАЈНИ БАЊА СОЛИ,ЛАВАНДА, 2 LB

АНТИЧКИТЕ ТАЈНИ БАЊА СОЛИ,ЛАВАНДА, 2 LB

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Лекарите веќе долго време се препорачува капење во Мртвото Море за олеснување на болки во мускулите, зглобовите вкочанетост и помош во лекување на кожата услови.Овие не - пенење мешавини се за употреба во џакузи, топла када или џакузи бања.Парична казна гранули - не се големи парчиња - раствора брзо и целосно.На соли се 100% Природни, никогаш не се тестираат врз животни, и содржи само Мртвото Море Минерални Бањи и чиста есенцијални масла за мирис.

За производот

Слични предлози