• Ново
Елита Слика ELI75788 75785/86/87/88 Remanufactured Мастило Касети

Елита Слика ELI75788 75785/86/87/88 Remanufactured Мастило Касети

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Земја На Потекло : Мексико.Број на модел : ELI75788. Објектот Пакет Димензија : 4.29999999561399" L x 3.49999999643" W x 2.099999997858" H. Точка Пакет Тежина : 1.0 lb.Елита Слика 75785/86/87/88 Remanufactured.Мастило Касети.

За производот

Слични предлози