• Ново
Синергија Дигитални CMOS/bios-от Батеријата, Компатибилен со IBM Thinkpad 600E 2645-4BA CMOS/bios-от, (Литиум, 3V, 200mAh) Ултра Висок Капацитет, Замена за IBM 02K6486 Батеријата

Синергија Дигитални CMOS/bios-от Батеријата, Компатибилен со IBM Thinkpad 600E 2645-4BA CMOS/bios-от, (Литиум, 3V, 200mAh)

DEN 363.60
Износ
Во продавницата.

(Литиум, 3 V, 200m Ah).Соодветна Замена на Батеријата преку Синергија Digital.Направени со висок квалитет Јапонски клетки. 100% компатибилен со вашиот ОЕМ батеријата.Синергија Дигитални CMOS/bios-от Батеријата, Компатибилен со IBM Thinkpad 600 E 2645-4 BA CMOS/bios-от, (Литиум, 3 V, 200m Ah) Ултра Висок Капацитет, Замена за IBM 02 K6486 Батеријата Спецификации : Батеријата Chemstry : Литиум Напон : 3 V Капацитет : 200m Ah Компатибилен со : IBM 02 K6486 Батеријата Работи за : IBM Thinkpad 600 E 2645-4 BA CMOS/bios-от и многу повеќе.

За производот

Слични предлози