• Ново
Слатка Jojo Дизајни Фарма на Животните Бебе Момче Девојка Примање Безбедност Swaddle Ќебе за Новороденче или Деца Расадник столче Шетач Мека Minky - Акварел Farmhouse Коњ Крава

Слатка Jojo Дизајни Фарма на Животните Бебе Момче Девојка Примање Безбедност Swaddle Ќебе за Новороденче или Деца Расадник

DEN 719.76
Износ
Во продавницата.

30in.x 36in.Ќебе е дизајниран за користење на multicolor акварел фарма на животните бранеа микрофибер печати и менува да ги мека бела minky.Лесни ќебе е доволно мал за да се фрли во вашата торба, но доволно големи за да заврши вашето бебе во љубовта.Машина за миење ладно, собори сува ниска.Координатите со Слатка Jojo Дизајни бебе соба оркестарот и додатоци.Слатка Jojo Дизајни бебе ќебиња имаат исклучително меки се чувствуваат тоа е совршен за новороденчињата, доенчињата и години.Мека, snuggly и убаво изработени, овие ќебиња функција ексклузивни модели и дизајни и може да се користи како за безбедност ќебе, примање ќебе, шетач маска, столче маска, или на стомак време кат ќебе.Овие лесни и лесни за движење ќебиња се мора да се има за секој родител или бебе соба и да ја направат совршена бебе туш подарок.Не заборавајте да го добиете екстра назад до ќебе, па вашиот малку еден се уште може да имаат "lovey" дури и кога тоа треба да се исчистат.

За производот

Слични предлози