• Ново
Воздухот Вакуум Притисок Мерач Мини Dial Метар Manometer Вода Масло 0~-30inHg 0~-1bar 50mm

Воздухот Вакуум Притисок Мерач Мини Dial Метар Manometer Вода Масло 0~-30inHg 0~-1bar 50mm

DEN 273.36
Износ
Во продавницата.

Овој вакуум manometer е dial инструмент со двојно скала.Интерфејсот е на задната страна на притисок колосек.Нејзините мерен опсег е 0~-30in Hg или 0~-1bar; Широка апликации - вода, масло, воздух и повеќе.Метал надворешниот случај, и заштита на внатрешниот додатоци.Мини големина, удобен за носење.Овој воздушен притисок мерач е голем воздушен притисок мерен инструмент со стабилни перформанси.

За производот

Слични предлози