• Ново
X-DREE Замена 6mm Длабочина 4mm Pin Кол Агол Мелница Spanner Клуч(Reemplazo 6mm Profundidad 4mm Pin Кол Агол Llave inglesa де ла amoladora

X-DREE Замена 6mm Длабочина 4mm Pin Кол Агол Мелница Spanner Клуч(Reemplazo 6mm Profundidad 4mm Pin Кол Агол Llave inglesa

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Име На Производ : Pin Клуч; Материјал : Метал.Боја : Сребро Тон; во Дијаметар : 4mm/0.16".Pin Длабочина : 6mm/0.24";Стр во Проред : 21mm/0.83".Вкупна Големина : 149 x 32 x 2mm/5.9" x 1.3" x 0.1" (L*W*H); Тежина : 19g(Tamaño вкупно : 149 x 32 x 2 mm / 5.9' 'x 1.3' 'x 0.1' '(L * W * H); Peso : 19 г.Пакет Содржина : Агол Мелница Pin Клуч(Contenido del paquete : Агол Мелница Pin Клуч.Замена 6mm Длабочина 4mm Pin Кол Агол Мелница Spanner Wrench Designed со 4mm pin дијаметар и 6mm pin длабочина.Pin клуч се користи широко за агол мелница, лесно е да се дејствува.Опис на Spanish Reemplazo 6mm Profundidad 4mm Pin Кол Агол Llave inglesa де ла amoladora Nombre del producto : Pin Llave; Материјал : Metal Color : tono plateado; en diámetro : 4 mm / 0.16' 'Profundidad del pin : 6 mm / 0,24' '; P en el espacio : 21 mm / 0,83' 'Tamaño вкупно : 149 x 32 x 2 mm / 5.9' 'x 1.3' 'x 0.1' '(L * W * H); Peso : 19 g Contenido del paquete : Агол Мелница Pin Клуч.

За производот

Слични предлози