• Ново
Автомобил Сонцето Стакло Складирање Торба, автомобил Внатрешни Додатоци за Складирање Торба, Мултифункционални СТП Кожа автомобил Складирање Торба очила за сонц?

Автомобил Сонцето Стакло Складирање Торба, автомобил Внатрешни Додатоци за Складирање Торба, Мултифункционални СТП Кожа

DEN 239.76
Износ
Во продавницата.

Две прилагодливи еластична велкро бендови може да биде погодно инсталирани на вашиот автомобил стакло, лепенка, може да се прилагоди на бендови да се опуштиме, да ги задржи тесни и безбеден, дури и насилни вибрации.Големина до Совршенство-Автомобил Стакло Организатор на Универзал се вклопат за повеќето автомобили, со должина-прилагодлив еластична велкро бенд кој може да се користи во повеќето автомобили.Со 7 Џебови, 1 " очила со Клип и 1 Пенкало Носители него има место за сето она што треба да се организира како вашиот телефон, очила за сонце, фактура, документи, карти, пенкала, и повеќе.Две фирма и фирма еластична бендови лесно може да се инсталира на вашиот автомобил сонцето стакло, и Велкро може да се прилагоди на еластична бенд, така што тоа може да остане прецизна и безбеден, дури и под тешки вибрации.Направени од високо квалитетни трајни СТП Кожа.лагер одбор флексибилни и цврсти.Фина кожа вени се вклопуваат совршено со вашиот автомобил.Ние обезбедува 30 дена наплата или враќање гаранција ако не сте задоволни.Клиентите задоволство е нашата цел.Може да ви помогне да заштедите повеќе простор за складирање, како што се мобилни телефони, очила за сонце, жици, хартија, картони, пенкала, држачи за кабли, слушалки, Цд-а или други предмети.Затоа, тоа е многу погодна како автомобил складирање торба.

За производот

Слични предлози