• Ново
Комерцијални Ресторан Кујна 8 Центар Ѕид Тапа w/ 8 Spout

Комерцијални Ресторан Кујна 8 Центар Ѕид Тапа w/ 8 Spout

DEN 15481.20
Износ
Во продавницата.

Комерцијални Ресторан Кујна 8" Центар Ѕид Тапа w/ 8" Spout.Нерѓосувачки Челик.NSF Одобрени.Ниски Води.Тешки.Комерцијални Ресторан Кујна 8" Центар Ѕид Тапа w/ 10" Spout 8" центар ѕид тапа 8" замав spout Материјал : месинг хром позлатен 1/4 пак месинг кертриџ NSF Одобрени Тешки.

За производот

Слични предлози