• Ново
MooLuxe Мажите Задоволство Бенд Прстен за Издржливост - Нитрилна - 1.25 - Воено Зелена

MooLuxe Мажите Задоволство Бенд Прстен за Издржливост - Нитрилна - 1.25 - Воено Зелена

DEN 832.80
Износ
Во продавницата.

Нитрилна Гума.Кожата Безбедно.Сите Смазка Компатибилни.Не Porous. 4 Големини На Располагање Многу Забава Користи.Ние сме горди да ви посакам добредојде на нашиот најнов боја – Воено Зелена!Како и сите наши Нитрилна производи Воена Зелени прстен е 100% Кожата-безбедно, не-porous и компатибилен со СИТЕ масла.Кој може да побара за нешто повеќе?.

За производот

Слични предлози