• Ново
Челик Прирачник Тестенини Производител на Тестенини Машина Dumpling Ролери Комерцијални Дома Embar Pastamaker Тестенини производител на Тестенини машина Глупак производите

Челик Прирачник Тестенини Производител на Тестенини Машина Dumpling Ролери Комерцијални Дома Embar Pastamaker Тестенини

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Овој производ е сосема нов притискање на машина, која може да се користи како тесто, 2mm парична казна површина и 4mm широк површината Тестенини алатки Фиде мајсторот машина.Материјал : не ' рѓосувачки челик и Железо Боја : Сина & Сребро.По употребата, користете четка за да се cle.Овој Производ Е Сосема Нов Притискање на Машина, Која Може да Се Користи Како Тесто, 2mm парична Казна Површина и 4mm Широк Површината.Карактеристики : Напор и Напор Прилагодливи Тесто Дебелина Силна Стабилност Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик и Железо Боја : Сина & Сребрена Модел : 150-4 се Тркалаат Ширина : 15cm Производ Големина : 25 * 21 * 36cm : 2,5 mm 4mm.

За производот

Material:
Stainless Steel & Iron
Color:
Blue & Silver
Model:
150-4
Roll Width:
15cm
Product Size:
25 * 21 * 36cm
:
2.5mm 4mm

Слични предлози