• Ново
Ворнер Брос (warner bros Cel ЗА ПОДОБРО ИЛИ ПОЛОШО Bugs Bunny, СЕМ Ретки Издание Број 1

Ворнер Брос (warner bros Cel ЗА ПОДОБРО ИЛИ ПОЛОШО Bugs Bunny, СЕМ Ретки Издание Број 1

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

***Еднаш во својот живот можност да се здобијат со голем Број 1 Страна се Насликани во Ограничено Издание Анимација Cel од Студијата на Ворнер Брадерс Продукции.*** Ова е "Исклучително Ретки Тешко да се дојде до распродадени/Веќе Не е Достапна на Ниско Limited Edition"ЗА ПОДОБРО ИЛИ ПОЛОШО".број 1/100 со Bugs Bunny и Yosemite Sam..Овие бројот 1 е, речиси никогаш не го прават тоа врз market.by легендарниот аниматор, Friz Freleng.Оваа голема 12 областа cel мерки околу 10 x 12. Доаѓа со ГРБ од нане состојба, никогаш не биле прикажани..Издание, објавен во 1991 година..Со Промо Картичка Оригинални Страна се Насликани во Ограничено Издание Анимација Cel, БРОЈ 1 што го прави многу пожелно.Број 1 на било Ограничено Издание е многу тешко да се дојде до, бидејќи тие секогаш беа преземени од страна на студиото Директори и Уметник..Ние бевме во можност да се здобијат со некои со текот на годините..ние сме испратени некои,....испратете ни ако вашиот заинтересирани во она што другите број 1 е имаме од други Изданија.

За производот

Слични предлози