• Ново
Срце Црно Бела Plaid Податоци Линија Складирање Торба Електронски Организаторот На Патувањето Универзална Кабел Организатор

Срце Црно Бела Plaid Податоци Линија Складирање Торба Електронски Организаторот На Патувањето Универзална Кабел Организатор

DEN 503.76
Износ
Во продавницата.

Големина На : 9.4*6.7*1 Инчи.Материјал И Структура : Направен Од Казна Оксфорд Ткаенина (Полиестер Влакна).Една Од Главните Џеб Со 6 Прегради Во Внатрешноста,6 Мали Мрежа Џебови,И 6 Прегради Од Друга Страна,Една Мрежа Џеб Со Мала Џеб Внатре Во Џеб.Оваа Складирање Торба Може Да Се Сместат Како Кабли,Ssd,Канапи,Мемориски Картички,Usb Диск,Моќ Банка,Полнач,Пасош,Пенкала,Приклучок За Слушалки,Итн.Тоа Исто Така Се Вклопува Во Вашиот Briefcase,Чанта,Багаж И Ранец Без Да Се Земе Многу Простор.Со Рака Се Справи Лесно Да Се Носат, Совршен За Патување И Бизнис Патување.Перење Инструкции : Тоа Е Препорачливо Да Се Мијат Со Рака Или Избрише Со Влажна Крпа,Не Кајгана.Имајте На Ум : Тоа Е Нормално За Производ Да Има Некои Мали Грешки И Нема Да Бидат Вклучени Во Рамките На По-Продажбата На Обработка.Оваа Електронска Додаток За Полнење Може Да Се Задржи Вашата Различни Податоци Кабли И Usb Флеш Мемории Во Ред.Тоа Е Многу Погодна За Чување На Вашите Лични Предмети.И Карактеристичен Дизајн Го Прави Тоа Повеќе Ефективни.

За производот

Слични предлози