• Ново
Стоматолошки Burnisher 29-34 Дизајниран да кондензација, Мазна, Издлаби и полски Композитни. Титаниум Обложена

Стоматолошки Burnisher 29-34 Дизајниран да кондензација, Мазна, Издлаби и полски Композитни. Титаниум Обложена

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Уникатен Мазна, Големи, Лесни Се Справи Со Дизајн.Лесно чистење-up, максимална удобност, намалена рака замор и зголемување на нивото на контрола.Квалитет на Изработка & Различни Дизајни.Дизајниран да кондензација, мазна, издлаби и полски композитни.Уникатен Мазна, Големи, Лесни се Справи со Дизајн за Лесно чистење-up, максимална удобност, намалена рака замор и зголемување на нивото на контрола.* Квалитет на Изработка & Различни Дизајни.

За производот

Слични предлози