• Ново
Gearbelt, Јастреб, Pd, 100 Заби, 20mm

Gearbelt, Јастреб, Pd, 100 Заби, 20mm

DEN 959.76
Износ
Во продавницата.

Цена За : Секоја Теренот : 8mm Предмет : Синхрони Вози Gearbelt Gearbelt Тип : Јастреб Pd Материјал : Дополнително Гума Ширина : 20mm Број на Заби : 100 Теренот Должина : 800mm Индустрија Број : 8008 M20 Земја на Потекло (предмет на промена) : сад. 'Синхрони Вози Gearbelt, Gearbelt Тип Јастреб, Pd, Теренот 8мм, Број на Заби 100, Теренот Должина 800mm, Ширина 20mm, Индустријата Бројот 8008 M20, Материјал Дополнително Гума'.

За производот

Слични предлози