• Ново
Замена Покривки Рака Компатибилен со WISP Носната Маска, Сива, 1 Buc

Замена Покривки Рака Компатибилен со WISP Носната Маска, Сива, 1 Buc

DEN 263.76
Износ
Во продавницата.

Мек материјал, многу издржливи, дише и удобно, може да се мијат постојано.Оваа капа е резервни замена на производот.Компатибилен со Respironics WISP Носната Капак.Еластична и мазна внатрешна површина и посилни кука-врзете ремени безбеден вашиот CPAP.Лесен за употреба.Боја : Сива Боја.Пакет вклучуваат 1 Покривки без капак.Ве молиме бидете сигурни да го изберете вашиот точни покривки компатибилен со Res-пир-на-идентичен WISP Носната покрие пред да се направи нарачката Забелешка : не заборавајте да го замени CPAP ги покрие капа на секои 6 месеци за да се обезбеди одговара и печат е само право со секоја употреба.

За производот

Слични предлози