• Ново
Супериорен Графички Материјали МИЛЕНИЧЕ Laminating Филм се Тркалаат 10 X 500' - 1 Инч Јадро, 1.7 Мили / 0.0017 Инчи Дебела, Јасен Сјај, 2 се Тркалаат Пакет

Супериорен Графички Материјали МИЛЕНИЧЕ Laminating Филм се Тркалаат 10 X 500' - 1 Инч Јадро, 1.7 Мили / 0.0017 Инчи Дебела,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Супериорен Графички Материјали МИЛЕНИЧЕ Laminating Филм Тек е доверлив производ на пазарот.Ви благодариме!.Одлично сврзување својства филм на ролни се обезбеди поголема безбедност.Па ние никогаш нема компромис со од quality Quick Details Material : ПЕТ Laminated Transparency : Transparent Hardness : Soft Width : Може да Се Customize Core хартија : 1 Инчен Core Mil : 1.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ МИЛЕНИЧЕ laminating филм создава мазна, јасно и издржливи завршница.Оваа Laminating Филмот е истиот филм што е исто така се користи во повеќето канцеларии, копирање и печатење продавници како тоа функционира одлично на различни супстанци.Во моментов ние не нудиме било прилагодување за објектот.Ние сме производство на laminating филмови со обезбедување точниот квалитет за вас.0017 Инчи, дебелина.Домашно МИЛЕНИЧЕ Laminating филм се тркалаат Влага Доказ, Екран Заштитен и не Само Лепило.Кристално Јасна МИЛЕНИЧЕ Термички laminating пошта пакет на 1.7 Милиони (0.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ МИЛЕНИЧЕ laminating филмот е придонес во најевтиниот го оценувате со Супериорен Графички Материјали.0017" Инчи ) Thickness Gloass : Јасно Gloss Pack : 2 Тркалаат Pack Feature : Влага Proof Usage : Екран Заштитен Film Advantages : Ефикасност, заштеда на енергија, трошоците saving Environmental friendly High јасност, одлично сврзување, кристално транспарентност и супер gloss Suitable за различни хартија и бои, погоден за мокра и сува laminator Applications : Книга ги опфаќа, списанија, каталози, пакување кутија, кеси, топ-одделение presswork, отворен оглас, не-сушење adhesives Note : Нашите МИЛЕНИЧИЊА Ламиниране филмот е Топлина/Термички Лепило и не Само Лепило.

За производот

Слични предлози