• Ново
Inusitus Тастатура врвката за на Одмор - Против Пролизгување Зглоб Поддршка Перница со Ориентални Тепих Дизајн - Ергономски Рака Одмор – Тенок Игри Тастатура Подлога з

Inusitus Тастатура врвката за на Одмор - Против Пролизгување Зглоб Поддршка Перница со Ориентални Тепих Дизајн - Ергономски

DEN 214.80
Износ
Во продавницата.

СТИЛСКИ ДИЗАЈН.Мерки 17 x 4 x 0.Само да се избрише со влажна крпа!.Одличен подарок избор за работниците, студентите, гејмерите, писатели или секој кој е ангажирање во долго-внесување на работни места!.Inusitus зглоб поддршка за тастатура е направена од ултра-меки, бледнеат отпорни, сомот-стил ткаенина за удобен лента за околу амортизирање.УЖИВАЈТЕ ЧАСА НА УДОБНО ВНЕСУВАЊЕ.Чистење е бриз.Обезбеди многу потребни за поддршка и утеха за вашиот зглобовите и рацете додека издигнувајќи ја естетика на вашата работна маса со INUSITUS ЗГЛОБ ПОДЛОГА ЗА ТАСТАТУРАТА.За разлика од другите тастатура зглоб влошки со солидна црна боја, нашиот поседуваат шарени и автентични Ориентални килим дизајни заврши со многу внимание на деталите!Постојат различни тепих бои и модели, па можете да го изберат најдобрите според вашата желба!.Тоа ги охрабрува неутрална положба на телото на вашиот зглобовите и рацете за одмор и сензација и смирувачки ослободување од потенцијалните на зглобот болка и повреди!.Има рампа цврсто во место!.Достапни во живописни бои и дизајни!Се поклопува со било која канцеларија или дома décor!.Исто така, тоа е супер лесно да се чисти, само да се избрише со влажна крпа или не некои општи чистење!.Нашиот компјутер зглоб остатокот е 17 инчи долго, 4 инчи, широк и само ¼ инчи дебела, што значи дека е целосно компатибилен со целосна големина тастатури, како и со ниско седење тастатури.Цврсти доволно да се охрабри соодветна врвка за околу телото, но мека доволно за да се обезбеди оптимална удобност!.

За производот

Слични предлози