• Ново
Dormer A1203/4 Кратки Stub Вежба, Пареа Оксид Слој, High Speed Челик, Глава Дијаметар 19.05 мм, Flute Должина од 66 mm

Dormer A1203/4 Кратки Stub Вежба, Пареа Оксид Слој, High Speed Челик, Глава Дијаметар 19.05 мм, Flute Должина од 66 mm

DEN 160.32
Износ
Во продавницата.

Пареа оксид слој. 135 степен ударна точка агол.Din 1897 година вежба стандард.High speed челик материјал.Низок удар дизајн само центрирање сплит точка за полесно пенетрација.Пареа оксид слој површински третман за зголемена отпорност на абење & подмачкување.Тоа е 135° ударна точка агол со DIN 1897 година вежба стандард.

За производот

Слични предлози