• Ново
Warner Bros Cel СТЕ СИТЕ се ПОД УДАР! Daffy duck Ретки Издание Број 1 HC Уметност

Warner Bros Cel СТЕ СИТЕ се ПОД УДАР! Daffy duck Ретки Издание Број 1 HC Уметност

DEN 1824.00
Износ
Во продавницата.

***Еднаш во својот живот можност да се здобијат со голем Број 1 *Hors de Commerce* "РК" Рачно Насликани во Ограничено Издание Анимација Cel од Студијата на Ворнер Брадерс Продукции.*** Ова е "Исклучително Ретки Тешко да се дојде до распродадени/Веќе Не е Достапна на Ниско Limited Edition, Рачно Насликани БРОЈ 1 Hors de Commerce "РК" Cel "ТИ СИ СЕТО тоа ПОД АПСЕЊЕ!".број 1/20 РК со Daffy duck ..бројот 1 е, речиси никогаш не го прават тоа врз пазарот.Оваа голема 16 областа cel мерки 16" x 20".Daffy како Патка Twacy, и 15 негативци : Глупак, Маца Puss, Џубокс Вилица, Тиква Главата, Змија Очи, Pickle Puss, Бетмен, 88 Заби, Wolfman, Неонски Тестенини, Двојно Насловот, Рамни Врвот, Eraserhead Доаѓа со ГРБ и Промо Картичка во нане состојба, никогаш не биле прикажани..Издание е објавен во 2003 година. Оригиналниот Страна се Насликани во Ограничено Издание Анимација Cel, БРОЈ 1 на само 20 "РК" што го прави многу пожелно.Бројот 1 е Hors de Commerce "РК", Уметник Доказ "АП" на било Ограничено Издание, е многу тешко да се дојде до, бидејќи тие секогаш беа преземени од страна на студиото Директори и на Уметникот..Ние бевме во можност да се здобијат со нив во текот на годините..некои биле испратени,..како и за другите..се чувствуваат слободни да ни e-mail ако вашиот заинтересирани за она што број 1 е ние се уште може да има на располагање.

За производот

Слични предлози