• Ново
Rennsteig Универзалната Цевка Клуч S-тип 1-Инчен со Брзо Прилагодување натопена со рачки (Единствен во Индустријата)

Rennsteig Универзалната Цевка Клуч S-тип 1-Инчен со Брзо Прилагодување натопена со рачки (Единствен во Индустријата)

DEN 1720.32
Износ
Во продавницата.

Заштеда на време и прецизни брзо прилагодување.Од 1991 година Rennsteig да функционира како самостоен Ќерка на добро познатиот Knipex работа C., Тие се повеќе од 230 луѓе на располагање. , Имаме развиена НАС во нашите области да биде еден од водечките алатка производители во светот денес.во Соединетите Држави и други земји.Преку нашата мрежа во светот на сопствени агенции, како и интензивна соработка со KNIPEX група Грижа Ние дизајн нашите меѓународни клиенти во право, каде што треба тоа. Густав Пуч kg во Вупертал.Тука и да се постави во нашата Американска гранка Rennsteig алатки, Inc.Со оригиналност, срцето со крв, и да се грижи ние ги користиме на купувачот сака од различни индустрии професионално да се постави и иновативен дизајн.Една рака операција.Купи овој корисен адхезивна лента на конкурентна цена врската – не само што се однесува за нашите производи, бизнис партнери и вработени, но, исто така, може да се најде на soziales заложба за формирање и природата, спорт и култура.RENNSTEIG – А Wachstumsstarkes Mittelständisches компанија лоцирана во центарот во Германија.Нашата компанија се наоѓа во Тирингија (регион со векови старата традиција во алатка.

За производот

Слични предлози