• Ново
OBloved Бебе за Еднократна употреба Промена на Подлога, 30 Пакет,24X 18in Инконтиненција Влошки Милениче Обука и Кутре Влошки Преносни Пелена Менување на Маса & Мат,Дише Во?

OBloved Бебе за Еднократна употреба Промена на Подлога, 30 Пакет,24X 18in Инконтиненција Влошки Милениче Обука и Кутре

DEN 143.76
Износ
Во продавницата.

Брза диверзија : дијамант шема дизајн одлично за апсорбирање на течноста, чува кожата од сушење и здрави.На underpad содржи никакви надразнувачки хемикалии и соли, или бои за да се избегне било чешање. ⭐За еднократна употреба водоотпорен бебе менување мат исполнет со мека и безбедност пената за врвен комфор и нежна грижа за бебето, Не-пропадна сина подлога. Материјал состав : не ткиво ткаенина, ЈП филм, SAP, целулоза пената пулпа и водоотпорен пластични backsheet. ·Високо абсорбента инконтиненција облоги : може да се користи за време на медицински процедури и да се грижи, не само за бебето, возрасни, puerpera, но, исто така, служи како куче обука влошки за чување на местото чисти, се обезбеди ефикасна заштита за кревет и мебел. ❤Спецификација❤ ·Боја : сина | Големина : 17x24inch ·Удобно и безбедност : памук пената-исполнет економија Големи расположливиот бебе менување подлога, исполнет со мека пената за врвен комфор и нежна грижа за бебето, одржување на течни далеку од кожата да се промовира здрав сон. ⭐30 pack (24×17inch) , да Се ослободи од твојот да се грижиш дека валкан кревет или листови и зачувајте го вашето време да се исчисти. ❤Голема Претстава❤ 1. ❤Пакет❤ 1 x Бебе Менување Влошки (30 Парчиња). ·Еднократна употреба и преносни : на влошки поклопени up големина совршено да се вклопи во внатрешноста чанта или пелена торба да бидат достапни во секое време на промените е потребно, лесно да ги понесете со вас каде и да одите, удобен и не треба да се мијат.

За производот

Слични предлози