• Ново
1PC ПОМ Cam Следбеник Замав Главата Водич Блок за WAHL 8148/8504/8591/1919 електрични clipper

1PC ПОМ Cam Следбеник Замав Главата Водич Блок за WAHL 8148/8504/8591/1919 електрични clipper

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

1 PC Cam Следбеник Замав Главата Водич Блок за WAHL 8148/8591/1919 Електрични Clipper.Помогне да се подобри точноста на замав главата позиција на електрична clipper.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив за да го користите, долг животен век.Лесен за употреба, го замени оригиналот директно.Пакет : 1x Замав Главата Водич Блок.Спецификација : Материјал : POMColor : Black Applicable Модел : за WAHL 8148/8504/8591/1919 Package : 1x Замав Главата Водич Блок.

За производот

Material:
POMColor

Слични предлози