• Ново
EBEETECH Роденден Свеќи Броеви, се Зголеми Златен Сјај Роденден Нумеричка Свеќи за Родендени, Свадби, Reunions, Тема Партија (3)

EBEETECH Роденден Свеќи Броеви, се Зголеми Златен Сјај Роденден Нумеричка Свеќи за Родендени, Свадби, Reunions, Тема Партија

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Златна светлина создава романтична атмосфера, идеален за деца или за убавина љубовници.Премиум Квалитет : свеќа е направена на Еко-пријателски и Не-токсични висок квалитет без чад восок. И 0 роденден свеќа е идеален за оние убави дами кои сакаат да се одржи мистерија.Можете да изберете било кој број од 0-9 или да се направи комбинација, како што се 12, 18, 25, 30, 40, 50, 80.Совршен прилог за роденден.Вкупна висина : 5in.Широка Употреба : Број свеќи се погодни за било какви прослава, како што се родендени, свадби, reunions, тема партија.

За производот

Слични предлози