• Ново
Црна Рачен Туш Главата, Висок Притисок, кој се одвојува Prowerful Showerhead за Деца домашни Миленици, 3 Поставување Спреј Мувла со ON/OFF Копчето, Врнежи тушеви со 59 Црево, Загра

Црна Рачен Туш Главата, Висок Притисок, кој се одвојува Prowerful Showerhead за Деца домашни Миленици, 3 Поставување Спреј

DEN 887.76
Износ
Во продавницата.

【3 Начини на Поставување】 : Нашата бања рака туш има три начини за префрлање : масажа, rainfal, моќен jetting.Со повеќе од 300 pinholes дека ви донесе најдобри туш спа искуство!. 【Вода-Спасување Стоп Копчето】 : Нашата висок притисок rv туш главата со стоп копчето.Лесен и удобен за да го запрете проток на вода во вашата волја и да се спречи непотребно губење на вода. 【Монтажни и Лесен чисти】 : Нашата пренослив туш главата, одржана е монтажни, тоа може да се расклопуваат за чистење на додатоци. 【Висок притисок】 : микро млазницата технологија го прави дупки помали и погусти, зголемување на брзината на проток на вода, а со тоа зголемување на притисокот на водата.Во исто време, заштеда на вода до 30%. 【Лесно да се Инсталира】 : Нема водоводџија е потребно.Тоа се вклучени сите потребни состојки : Премиум ABS туш главата, 59" од не ' Рѓосувачки Челик Црева, Алуминиум Заградата Носителот и завртки сет.

За производот

Слични предлози