• Ново
DEPEPE 12pcs 12cc за Еднократна употреба Дипломирал Криви Шприц за Наводнување Шприц со Криви Совет

DEPEPE 12pcs 12cc за Еднократна употреба Дипломирал Криви Шприц за Наводнување Шприц со Криви Совет

DEN 92.40
Износ
Во продавницата.

Пакет содржи : 12 стоматолошки шприцеви со криви совет (12ml/cc), доволна количина за да ги задоволи потребите на семејството, што може да се сподели со семејството и пријателите.Криви совет : Тоа може да внесете еден мал простор како што се устата, тоа е полесно да се контролира насоката на испирање, и чистење на заби или на местото каде што притисокот линија не може да се постигне.Висок квалитет : Шприц е направен од полипропилен пластика, безбедно и безопасно, и спакувани одделно.Со капацитет скала : на шприц има капацитет скала, транспарентен материјал, прецизна контрола на доза на течност.Се сретнат со широк спектар на потреби : за перорална чистење и пост-оперативна нега, пет хранење, возило за одржување и други индустриски употреби, големи размери за да се олесни вашиот живот.

За производот

Слични предлози