• Ново
MyGift Гроздобер Сива Цврсто Дрво Куче и Мачка Двојно Покрена Фидер за Мали / Средни домашни Миленици, Вклучува 4 Нерѓосувачки Челик Чинии, 16 x 6.5-Инчен

MyGift Гроздобер Сива Цврсто Дрво Куче и Мачка Двојно Покрена Фидер за Мали / Средни домашни Миленици, Вклучува 4 Нерѓосувачки

DEN 959.76
Износ
Во продавницата.

7 инчен селски изгорени цврсто дрво покрена милениче фидер стојат идеален за употреба со средна големина кучиња за удобно јадење искуство **Некои собранието потребни**.Вклучува 2 нерѓосувачки челик чинии, која може лесно да се одделуваат од застане за лесно чистење и refilling.Изгорени цврсто дрво изградба надополнува рустик и земјата-тематските дома decors.Вклучува прилог нога влошки за да се спречи гребнатини да чувствителни подни површини.Приближните Димензии : Општо - 7.0 H x 16.0 W x 9.0 D; Чинии - 6.25 Дијаметар (во инчи).Им даде на вашите миленици удобно хранење искуство и додадете контакт на селски шарм во вашиот дом кујна décor со овој изгорени цврсто дрво покрена фидер застане.Идеален за употреба со средна големина кучиња, ова хранење стојат вклучува 2 нерѓосувачки челик чинии кои може да бидат отстранети за лесно чистење и refilling, и вклучува прилог нога влошки, така што ќе може да се прикаже на покачена хранење застане на било кој кат површина додека спречување на гребнатини. **Некои собранието потребни**Приближни Димензии : Општо - 7.0 H x 16.0 W x 9.0 D; Чинии - 6.25 Дијаметар (во инчи).

За производот

Слични предлози