• Ново
Nolimas Само Лепило Крпа Куки Тешки Ѕид Мат Црна Куки Водоотпорен SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Куки за Бесење Мантил,Капа,Крпа Облека Кука Рек Бања и Спална соба 6-Пакет?

Nolimas Само Лепило Крпа Куки Тешки Ѕид Мат Црна Куки Водоотпорен SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Куки за Бесење Мантил,Капа,Крпа

DEN 1615.20
Износ
Во продавницата.

[МАТ ЦРНА ЗАВРШИ] Стилски и исклучителна мат процес направи Крпа кука изгледа модата и се чувствуваат удобно.[Лесно Да се Инсталира & Отстрани]Ова не дупчење крпа кука со силна само Лепило, силна adhesiveness и штити од вода. [100% Пари Гаранција за враќање] за Да се гарантира дека вие сте целосно задоволни, ако не сте задоволни со нашата леплива кука, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го замениме или рефундирање на дека.Димензии : 1.Топло Совети,Погоден за мазни и цврсти површини, како што се од нерѓосувачки челик, дрво површини, метални површини, мермерни површини, пластични површини, стаклените површини, керамика, итн.Погоден за бесење капути, облека, крпи, капи, копчиња,јакна,паричници, кујна gadgets, празник string светла, итн.Површина : мат црна боја.На високо-одделение мат црна боја, не исчезнат, дамка-доказ, нуди најдобро решение за Анти-отпечатоци и вода доказ,модерен.Не се погодни за сликарство на ѕидовите, позадина и нерамни површини. [Надградена Верзија Силна Само-лепило]Оваа бања пешкир кука е во прилог Силно лепливи поддршка.Само кора исклучување филм на лепило подлога и се држи на мазната ѕид површина, потоа притиснете за неколку секунди за да се направи тоа стабилна.Грбот куки да им помогне одржите вашиот објект безбедно место, иако го користиме во влажно место.Препорачливо е да се одржи тоа 24 часа пред поставување на било какви предмети да се обезбеди дополнителна сила и издржливост.Инсталација метод : само лепило.

За производот

Material:
type 304 stainless steel Surface

Слични предлози