• Ново
Втиснување во Прав Топлина Алатка и Чисти Подлога-Пакет од 2 Предмети

Втиснување во Прав Топлина Алатка и Чисти Подлога-Пакет од 2 Предмети

DEN 719.76
Износ
Во продавницата.

Dual Брзина - Ова 2 брзина топлина пиштол е совршен за сите ваши изработката на проекти.Се користи за втиснување прав, намалување на пластика, сушење, лепило, боја и мастило и смали заврши.Брзо загрева - Подготвен е да употребува брзо, па нема долго да чекаат.Чисти Леплива Подлога-да се Отстранат сите оние скитници честички на втиснување во прав и сјајот од вашите проекти и маса пред тие да заврши на подот.Глава пиштол загрева брзо и две брзини ја направат совршена за различни проекти.Леплива подлога ќе се исчисти сите оние досаден втиснување во прав и сјајот снегулки.

За производот

Слични предлози