• Ново
shamjina 71cm Гумени Машки Пол Тело Манекен Биста W/Грб Екранот

shamjina 71cm Гумени Машки Пол Тело Манекен Биста W/Грб Екранот

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Станот база за стои на своето.Материјал : ПВЦ Пластика.Се користи како Машки Блузи/Краток Ракав/Ракави/Резервоар Врвот и сл Екранот.Можете да ги користите риболов линија до неа од циклусот.Гумени Димензии : Висина : 71cm/27.95; Рамо : 50cm/19.69; Биста : 91cm/35.83; Половината : 71cm/27.95 инч.Опис : - се Користи како Машки Блузи/Краток Ракав/Ракави/Резервоар Врвот и сл Display - Материјал : ПВЦ Пластика - Можете да го користите риболов линија до неа од циклусот - Рамна подлога за стои на свои - Гумени Димензии : Висина : 71cm/27.95"; Рамо : 50cm/19.69"; Биста : 91cm/35.83"; Половината : 71cm/27.95 инч.Спецификација : - Боја : Сребро - Тип : Inflatable Package Вклучува : 1 Парче Гумени Машки Манекен Биста Display Note : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на рачно мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

Слични предлози