• Ново
Hipiwe Гроздобер Стакло Keepsake Кутија, Правоаголник Накит Екранот Организатор Кутија Суета Lidded Кутија Дома Декор Нагласена Декоративна Кутија за Чување Trinket Прстени Хр

Hipiwe Гроздобер Стакло Keepsake Кутија, Правоаголник Накит Екранот Организатор Кутија Суета Lidded Кутија Дома Декор Нагласена

DEN 455.76
Износ
Во продавницата.

Додадете гроздобер допир да вашиот декор со Насловна Details Keepsake Кутија.Стаклена кутија ти овозможува да покажете вашите додатоци, накит и keepsakes во организирана убава начин.Ова е една убава прилог на вашиот гардеробер кој може да светне вашиот место и се заличи на секого очи.5 см ; ✬Пакет : 1x Стакло Накит Кутија Информации : Тоа може да има мала пукнатина, бидејќи сите тие се направени со рака; ве Молиме чисти прстен кутија со стакло почиста и мека крпа; Ова го прави 1-2 см разлики поради прирачник за мерење;Поради разликата во светлината на екранот, боја на производ може да биде малку поинаков од слики.

За производот

Слични предлози