• Ново
Dasaita 10.2 Андроид 11 Автомобил Стерео Радио за Nissan X-Trail Qashqai Руж 2014 2015 2017 2018 GPS Навигација 2GB+32GB Главата Единица

Dasaita 10.2 Андроид 11 Автомобил Стерео Радио за Nissan X-Trail Qashqai Руж 2014 2015 2017 2018 GPS Навигација 2GB+32GB

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

EQ Прилагодувања со 15-бенд графички еквалајзер, Радио чип NXP6686 и Аудио Засилувач Чип TDA7850 обезбеди најдобри звучен ефект, max аудио излез е 4*50 W.Поддршка фабрика 360 камера ( 4 камера) и камера ПА систем (АП јазик само на англиски јазик ).Поддршка оригинални помошен и usb.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Сплит екран овозможуваат на возачот да се види видеа whiling навигација.Уникатен Дизајн : Андроид 11, зголемена соба со 2 GB RAM меморија+32 GB ROM, Рок Чип PX4 CPU Processor и туту се кандидира резултат 43000+ може да се обезбеди побрз брзина, и повеќе се зборува искуство.Изборни функции се 3 G/4 G dongle, ТВ тарнер, OBD,TMPS и DVR уред.Компатибилни Функции : Поддршка на Google Play и повеќе јазици.САМО одговара за автомобил со една фабрика радио има 7" екран.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Моќ извира покриени од еден ден.Поддршка за безжичен прикажување Линк за iphone Airplay и android телефон лесно-поврзете.Тоа опремени со надворешен микрофон, вградениот Wi Fi, USB порти, On/off-line мапи и двоен сателитски систем за позиционирање.

За производот

Слични предлози