• Ново
Tisch Бренд SF15172 Polytetrafluoroethylene PTFE Шприц Филтер, 1.00 хм, 25мм, 1/pk/100 Пакет | Wettability: Hydrophobic | Максимум на Температурата на работа: 60 Степени C | Пукна Притисок (psi): 87

Tisch Бренд SF15172 Polytetrafluoroethylene PTFE Шприц Филтер, 1.00 хм, 25мм, 1/pk/100 Пакет | Wettability: Hydrophobic

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Hydrophobic Polytetrafluoroethylene PTFE Шприц Филтри. 1 micron филтрација вредност големината на порите. 25мм полипропилен домување. 90 (ml/min@10psi) проток.Женски луер заклучи конектор влезот и машки намамат лизга полнач во штекер.Tisch Бренд SF15172 Polytetrafluoroethylene PTFE Шприц Филтер, 1.00 хм, 25мм, 1/pk/100 пакет Wettability : Hydrophobic Максимум на температурата на работа : 60 Степени C Пукна притисок (psi) : 87.

За производот

Слични предлози