• Ново
3D Стоматолошки KS2540#40 К-Датотека, Нерѓосувачки Челик, 25 mm (Пакување од 6)

3D Стоматолошки KS254040 К-Датотека, Нерѓосувачки Челик, 25 mm (Пакување од 6)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Направени од најдобрите 18/8 нерѓосувачки челик.Квалитетот контролира машини гарантира прецизност.Претходно монтирани силикон запира и кикирики обликувани рачки со лента текстура.Земја на потекло : Кина.Направени од најдобрите 18/8 нерѓосувачки челик, овие се изработени со квалитетни контролира машини за дополнителна прецизност.Со Претходно монтиран Силикон Застанува на секоја датотека и кикирики обликувани рачки со ребрести текстура, нашите датотеки обезбеди тактилни се чувствуваат и позитивен зафат.Безбедноста око е лесно навој за дополнителна заштита и боја рачки обезбеди олеснување на големината признавање.

За производот

Слични предлози