• Ново
Whiteside Рутер Битови UD5122 Нагоре/Надолу се Намали Спирала Малку со Солидна Карбид 2 Плус 2 Компресија и 1/2-Инчен Дијаметар на Сечење

Whiteside Рутер Битови UD5122 Нагоре/Надолу се Намали Спирала Малку со Солидна Карбид 2 Плус 2 Компресија и 1/2-Инчен Дијаметар

DEN 1912.56
Износ
Во продавницата.

Whiteside Рутер Битови се направени со Премиум Карбид.Прецизност основа за правилна рамнотежа при високи ВРТЕЖИ во минута.Индустриски Квалитет.Whiteside Машина Компанија е во рутер малку бизнис за над 30 години обезбедување на клиентите со квалитет на производите, а во исто време се стреми да постигне целосна задоволството на клиентите.Неколку дрво списанија се тестираат Whiteside наспроти конкуренцијата и одбраната Whiteside како победник за најдобри рутер битови се достапни на пазарот.Whiteside Машина Компанијата е основана во 1970 година како општа намена машина продавница во подрумот на Законот заедно со цврста контрола на квалитетот, од витално значење за повратни информации од корисниците и широко поле за тестирање.Whiteside Машина Компанија.

За производот

Слични предлози