• Ново
OUNONA Анти-Статички Четка Пластична Рачка PCB Коло Четка (Црна) - 5pcs

OUNONA Анти-Статички Четка Пластична Рачка PCB Коло Четка (Црна) - 5pcs

DEN 263.76
Износ
Во продавницата.

Добро за чистење на машината, жилет, риба резервоарот, да се видиме, компјутери, тастатури и слично тешко да се постигне места.Анти-статички Четка отстранува нечистотијата на ПХБ или други чувствителни компоненти, и испуштањето на статички електрицитет на земјата.Nonslip пластична рачка е удобен и удобно да зафат, изградена во виси дупка за чување на суви и чисти.Боја : Црна.Материјал : Бакар жица , од не ' рѓосувачки челик жица , најлон.Големина : За 18 * 1 * 1 cm/ 7 * 0.39 * 0.39 инч(L*W*H). 3 реда влакната совет, nonslip пластична рачка.

За производот

Слични предлози