• Ново
Мраз Хеликоптер – Прирачник Рака Чудак Управувана Хокеј на Прекинувач со Нерѓосувачки Челични Ножеви за Брзо Дробење тоа Мини Преносни Мраз Машина

Мраз Хеликоптер – Прирачник Рака Чудак Управувана Хокеј на Прекинувач со Нерѓосувачки Челични Ножеви за Брзо Дробење тоа

DEN 1135.20
Износ
Во продавницата.

【СОВРШЕНО ИЗБРИЧЕН МРАЗ】 : Високо-квалитетни нерѓосувачки челик ножеви уништат и да го избричат мраз со леснотија.Остри ножеви избричат мраз брзо и прецизно намалувања ви даде совршено добро избричи мраз во секое време. 【ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ НАСЕКАДЕ】 : Преносни лесно да се претвори рака чудак дизајн не бара електрична енергија.Користете го овој прирачник Мраз Дробилката во кујната лесни, преносливи и не заземаат простор,Погодна за секој пијалок, саем, коктел, пијалак, вино барел, морски плодови послужавник, итн. 【НАПОР LESSLY ПРЕНОСНИ】 : идеална алатка за да се донесе со вас да се забави и прослави за да се создаде голема потрага пијалаци!Одлична алатка за бармени и пијат сервери во ресторани. 【ОДЛИЧНА ЗА】 : Изработка на снег конуси, slushies, замрзнати коктели, кршен мраз за освежувачки пијалоци, и повеќе.Тоа е уште голема за ладно партија одмори плата да се задржи вашата лесно расиплива храна свежа.Користете го како мраз кофа, па гостите можат слободно да го зграби мраз за нивните пијалоци. 【КАПАЦИТЕТ】 : Рака Чудак Лесно Пак се Справи, Не се Лизга База, голем капацитет, Големина 20x14 cm/7.87 х 5.51 инчен , лесен за чистење прирачник мраз хлапак или дробилката за домашна употреба.

За производот

Слични предлози