• Ново
AMIZOB 18pcs Шминка Четки се Поставува за Сенката за Очи Eyeliner Лице Руменило во Прав Течен Крем (зелено+црна)

AMIZOB 18pcs Шминка Четки се Поставува за Сенката за Очи Eyeliner Лице Руменило во Прав Течен Крем (зелено+црна)

DEN 118.80
Износ
Во продавницата.

Преносни 18pcs професионална шминка четки сетови.За Сенката За Очи Eyeliner Фондацијата Руменило Усна Шминка Четки Прав Течен Крем.Се користат високо квалитетни материјали во четка во рака;Мека наежвам во четка главата.Човечки-дизајнирани со четка должина од 13.5 cm~15,3 см.Совршен за дневни и професионална употреба.Пакет на 20pcs 1#сенката за очи четка 2#прав со четка 3#сенката за очи четка 4#сенката за очи четка 5#сенката за очи четка 6#сенката за очи четка 7#сенката за очи четка 8#сенката за очи четка 9#сенката за очи четка 10#носната сенка четка 11#веѓа четка 12#засенчување четка 13#веѓа четка 14#детали четка 15#усна четка 16#веѓа четка 17#eyelash четка 18#усна четка 19#лице blender четка 20#eyeliner четка Четка за чистење метод : 1,Се кандидира на влакната од четка под топла вода 2,нанесете мала количина на благ шампон да влакната и работа во светлина пенливата 3,Исплакнете влакната темелно со млаз вода.Ќе забележите дека водата напуштање на четка е затемнети од стариот шминка 4,Продолжи испирањето се додека нема боја лисја четка 5,Стави тоа на воздухот-сува.

За производот

Слични предлози