• Ново
Sunco Осветлување 4 Пакет 5/6 Инчен LED Вдлабнати Downlight, Одбивни Трим, Dimmable, 13W=75W, 2700K Мека Бела, 1050 LM, Влажна Оценет, Едноставна Retrofit Инсталација - УЛ + Енергија Ѕвезда

Sunco Осветлување 4 Пакет 5/6 Инчен LED Вдлабнати Downlight, Одбивни Трим, Dimmable, 13W=75W, 2700K Мека Бела, 1050 LM,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

На повисоки лумен се брои во техничките спецификации, посветла на сијалицата.Она што не Одбивни и Мазна значи во вашиот производ наслови?. ✅ Лесно да се приспособи да одговара на големината 5" или 6" вдлабнати може да живеалишта. ✅ УЛ ЗАВЕРЕНА и ЕНЕРГИЈА ЅВЕЗДА НАВЕДЕНИ - Ние ги почитуваат највисоките стандарди за сите наши производи со тестирање секој производ за оптимални перформанси и безбедност.Најдете повеќе детали во нашата инсталација рачно.Како можам да го обезбеди ова ДОВЕДЕ retrofit вградна светилка на постоечките може?.Мазна трим создава рационализација изгледаат и се зголемува зрак се шири поради неговата рефлексивни природата.Да, зголемената стапка претвора нејзината големина со шрафцигер.Едноставно прикачите вградна светилка пролет клипови за да може внатрешни работи.Најдобрите Прилагодливи 5/6 Инчен Retrofit LED вградна светилка со Одбивни Уреденост.Што се Lumens?.Едноставно се олабави пролет големината завртка, а потоа лизгајте на завртката до посакуваното сместување (5" или 6"), потоа затегнете ја завртката.Одбивни и мазна се однесуваат на трим стил. ✅ DIMMABLE - Лесна затемнување способности (100% -10%) за да одговараат на секој расположение или декор.Одбивни трим карактеристики униформирани бразди во близина на извор на светлина за да се минимизира сјајот и да се создаде soft light.

За производот

Слични предлози